Planeta Dziecka

Organizacja

Kadra

Projekty

Dla rodzica

Kontakt
Nasza misja

Każdy rodzic pragnie tego co najlepsze dla swoich dzieci. Chce by wyrosły na szczęśliwych, mądrych ludzi, by miały silne poczucie własnej wartości, były wiarygodne, wrażliwe na innych, potrafiły układać sobie zdrowe relacje z innymi, by potrafiły znaleźć zajęcie, które będzie dla nich źródłem satysfakcji. Proces uczenia i kształtowania osobowości dziecka jest procesem ciągłym, w tórym rola rodziców jest nie do przecenienia. Obok rodziców, w ścisłej współpracy z nimi, nauczyciele przedszkolni uczestniczą w tym procesie. To oni wspierają swych podopiecznych w codziennym trudzie układania relacji z innymi dziećmi, rozwijają u dzieci cierpliwość, koncentrację, umiejętność radzenia sobie z porażkami i chęć osiągnięcia zamierzonego celu.

Oddając dziecko do przedszkola, rodzice chcieliby mieć pewność, że jest ono pod fachową opieką mądrych i kochających dzieci nauczycieli, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Przedszkole Planeta Dziecka mieści się w przestronnym, pełnym światła i barw budynku spełniającym wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny przedszkolnej, a jego kadra, pracująca pod okiem doświadczonych metodyków, to oddani, wykształceni nauczyciele, których praca jest ich powołaniem.

Planeta Dziecka jest nowoczesnym przedszkolem i taka jest jego oferta. Obejmuje ona nie tylko przedszkole, ale również całą siatkę usług z nim związaną - całoroczne zabawy adaptacyjne dla maluchów, zajęcia zarówno dla młodszego jak i starszego rodzeństwa naszych przedszkolaków jak i ciekawy program stacjonarnych kolonii wakacyjnych o zimowych.

Bogaty i fachowo prowadzony program naszego przedszkola stwarza możliwości rozwoju wszystkim naszym wychowankom - każdemu we własnym indywidualnym rytmie. Oczekujemy, że każdy z podopiecznych Planety Dziecka opuszczając naszą placówkę będzie gotowy oraz należycie wyposażony w umiejętności i entuzjazm, by sprostać wyzwaniom, które niosą lata szkolne.


Niepubliczne Przedszkole Planeta-Dziecka
ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna
tel. 509 123 506
e-mail: biuro@planeta-dziecka.pl